ارتباط با ما

عناوین رایگان ماه دسامبر اعضای پلی استیشن پلاس آشکار شد

عناوین رایگان ماه دسامبر اعضای پلی استیشن پلاس آشکار شد

ماه نوامبر 2017 رو به پایان است و مشترکین پلی استیشن پلاس دیگر زمان کافی برای دریافت عناوین رایگان این ماه را ندارند. در حالی که هنوز دسامبر از راه نرسیده به تازگی عناوین رایگان ماه دسامبر اعضای پلی استیشن پلاس شبکه  PSN فاش شد.

به تازگی شبکه پلی استیشن لهستان عناوین رایگاه ماه دسامبر را آشکار کرده که برای کنسول های مختلف بازی پلی استیشن از جمله PS3، PS4 و PS Vita در نظر گرفته شده است. با توجه به صفحه تبلیغ شبکه پلی استیشن لهستان دو بازی  Darksiders II Deathinitive Edition و  Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends  از بازیهای رایگان ماه دسامبر کنسول PS4 اعضای پلی استیشن پلاس محسوب می شوند.

متاسفانه عناوین رایگان دیگر کنسول ها مشخص نیست و تنها می توان تصویر بازیها رایگان کنسول PS4 در ماه دسامبر را شاهد بود. اطلاعات بیشتری وجود نداشته تا به آن پرداخت و تنها باید به انتظار ادامه داد تا در روزهای آینده شرکت سونی لیست کامل اسامی عناوین رایگان را منتشر کند.

انتظار می رود سونی در 30 نوامبر این بازیها را معرفی کند تا مشترکین پلی استیشن پلاس به سرعت با آغاز ماه دسامبر عناوین موردبحث را دریافت کنند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا