ارتباط با ما

انتشار نخستین تصاویر کنترلر AtariBox آتاری

شرکت آتاری که به عنوان یکی از نخستین شرکت های تولیدکننده کنسول بازی جهان قصد داشته بزودی نسل جدید کنسول گیمینگ خود را به نام AtariBox معرفی کند. کنسولی که طراحی شبیه به مدل نوستالوژیک خود داشته اما با مشخصات سخت افزاری بروزرسانی شده می تواند عملکرد بالایی از خود نشان دهد.

پیشتر برخی تصاویر از AtariBox منتشر شد و حال شاهد انتشار تصاویر دیگری که کنترلرهای این کنسول را نشان می دهد، هستیم. با توجه به تصاویر تازه انتشاریافته در صفحه رسمی فیسبوک آتاری، شباهت بسیاری بین کنترلر جدید و قدیمی وجود دارد.

به نظر می رسد آتاری قصد داشته طراحی را در محصول جدید خود به کار گیرد که یادآور خاطرات گذشته باشد اما با سخت افزار جدید و بالاتر بتواند عملکرد قابل توجهی از خود نشان دهد. گفته شده AtariBox در سه ماهه دوم سال 2018 معرفی و عرضه می شود، بنابراین تا زمانی که شرکت مورد اشاره اطلاعات دقیقی ارائه نداد نمی توان به شایعات بی اساس موجود پرداخت.

همانطور که می دانید تاکنون با شایعات بسیاری رو به رو بودیم اما هیچ یک به تایید یا تکذیب نرسیده تا بتوان از حقیقت اطلاعی پیدا کرد. گفته شده این کنسول از تراشه و پردازنده AMD بهره می برد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا