ارتباط با ما

شکست Xbox One از PS4 در بازی‌های انحصاری

در چندسال گذشته هرکسی هر کنسولی که داشته به بازیهای انحصاری کنسول خود میبالیده و حس ضعفی را تجربه میکرد زمانی که بازی برای کنسولی می آمده و او توان بازی کردن در کنسول خود را نداشته مثل سبک استراتژیک که بیشتر در انحصار کامپیوتر می باشد حال در دنیای کنسول‌ها، بازی‌های انحصاری جایگاه ویژه‌ای دارند. به خصوص اگر این انحصاری‌ها، متعلق به دو کنسول Playstation 4 , Xbox One باشند. حال گزارشی منتشر شده است که نشان از برتری کنسول ژاپنی PS4 بر رقیب سنتی خود دارد .
در این گزارش آمده است که کنسول نسل هشتمی سونی، با ۲۲۹ عنوان انحصاری، از محصول مایکروسافت با ۱۲۲ بازی بسیار پیش‌تر می‌باشد .
در ادامه این گزارش آمده است؛ تا پایان ماه سپتامبر سال ۲۰۱۵، در مجموع ۵۵۱ عنوان پیش روی بازی‌بازان است. در این میان، نزدیک به ۲۰۰ بازی برای هر دو کنسول Xbox One , Playstation 4 در دسترس می‌باشد. از باقی ۳۵۰ بازی باقیمانده، ۲۲۹ بازی برای کنسول نسل هشتمی سونی و ۱۲۲ برای دستگاه رقیب موجود است .
در هر صورت، تعداد عناوین انجصاری PS4 نزدیک به ۲ برابر بازی‌های Xbox One می‌باشد. با این وجود پیروزی قاطع سونی در این بخش واضح است. این گزارش می‌افزاید که بیشتر ناشران غربی، سونی را به مایکروسافت ترجیح می‌دهند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا