ارتباط با ما

انتشار بروزرسان Xbox One X Enhancement برای For Honor

انتشار بروزرسان Xbox One X Enhancement برای For Honor

پیشتر مشخص شد که یوبیسافت بروزرسان جدیدی را برای بازی For Honor منتشر خواهد کرد که موجب رفع باگ کارکترها و مشکلات گرافیکی می شود. زمان بازیابی برای لغو ورود به منطقه نیز به 200 میلی ثانیه می رسد که افزایش پیدا خواهد کرد.

همچنین باگ های گرافیکی کارکترها یا همان شخصیت هایی چون Gladiator, Shugoki, Valkyrie و Aramusha کاملا برطرف خواهد شد و بازیکنان تجربه گیم پلی بی نقصی خواهند داشت. مدت زمان تمام شدن وقت به 45 دقیقه می رسد و بروزسان نیز بزودی انتشار پیدا خواهد کرد.

برای کسب جزئیات بیشتر درباره بروزرسان 1.15.1 باید منتظر ماند تا انتشاریافته و بتوان اطلاعات دقیقی کسب کرد. بازی  For Honor یکی از عناوین H&S یوبیسافت بوده که توسط استودیو یوبیسافت مونترال توسعه یافت و در 14 فوریه سال جاری برای PS4، PC و XBOX ONE منتشر شد.

به تازگی مشخص شد یوبیسافت بروزرسان  Xbox One X Enhancement  را برای کنسول میان نسلی قدرتمند خود منتشر کرده که اجازه می دهد این بازی کیفیت 4K روی کنسول جدید داشته باشد. البته از ویژگی اصلی بروزرسان قابلیت اجرای بازی با کیفیت 4K بوده و در غیر این صورت قابلیت دیگری را شامل نمی شود.

بسیاری از این بازی انتقاد مثبتی داشتند اما برخی گیم پلی  For Honor را نامطلوب دانستند. به هر حال با گذشت چندین ماه از انتشار بازی باید منتظر ماند تا مشخص شود آیا بروزرسان دیگری در کار است یا خیر.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا