اخبار بازی ها

بروزرسان Game Plus بازی God of War این ماه منتشر می شود

بروزرسان Game Plus بازی God of War این ماه منتشر می شود

سری بازیهای God of War از عناوین بزرگی هستند که کمتر افرادیست با تجربه آن علاقه به انجام ادامه این سری را نداشته باشند. اخیرا استودیو سانتامونیکا و سونی نسخه جدید این فرنچایز را با نام God of War به طور انحصاری برای PS4 منتشر کردند که استقبال بزرگی از آن صورت گرفت.

پیشتر استودیو موردبحث به بروزرسان Game Plus این بازی اشاره کرد که در مقایسه با حالت Game Plus پیشین تجربه بهتری را در God of War رقم می زند. سونی در E3 2018 به این حالت جدید اشاره داشت و در نهایت شاهد مشخص شدند زمان انتشار آن هستیم.

به گفته شرکت ژاپنی بروزرسان Game Plus در این ماه منتشر می شود و افراد می توانند آن را برای تجربه دریافت کنند. البته ویژگی های کلیدی آن به شرح زیر است:

  • ماجراجویی بزرگ با Kratos و Atreus در کنار آیتم های مختلف زرق و برق دار، داشته باشید.
  • مهارت های خود را برای رسیدن به سطح بالاتر در برابر دشمنان، تست کنید که حتی برخی ترفندها خطرناک نیز هستند.
  • یک Game+ جدید با قابلیت ارتقا تجهیزات دردسترس شما قرار می گیرد و می توانید به ارتقا ابزارهای خود بپردازید.
  • با کشف گزینه های سفارشی جدید می توان به مجموعه ای از آیتم ها دست یافت.
  • با حالت جدید Game+ می توان شاهد گیم پلی هیجان انگیز و لذت بخش بود.

تاکنون سونی چندین حالت Game Plus برای بازی God of War منتشر کرده که هر یک ویژگی های اضافی را به بازی می افزودند و تجربه بهتری را برای بازیکنان به ارمغان می آوردند.

حال باید منتظر ماند تا بزودی شرکت موردبحث حالت جدید را برای گیمرهای PS4 این بازی جذاب منتشر کند تا افراد بتوانند تجربه بهتری نسبت به قبل داشته باشند.

انتظار می رود بزودی بروزرسانی های بیشتری را برای بازی اخیر God of War شاهد باشیم. پیشتر سانتامونیکا اعلام کرد که برنامه ای برای ادامه این بازی نداشته اما انتظار داریم نسخه جدید را در نسل بعدی کنسول ها شاهد باشیم.

در اخباری مرتبط سونی نسل بعدی کنسول بازی خود را اواخر دهه یا اوایل دهه بعدی رونمایی می کند و در کنار مایکروسافت نیز محصول خود را رونمایی خواهد کرد.

منبع

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا