ارتباط با ما

ورود کارکتر پرطرفدار Zangief به بازی Street Fighter V و بررسی تکنیک های آن به روایت تصویر

شرکت Capcom مانند همیشه، شخصیت‌ جدید قابل بازی در Street Fighter 5 را معرفی کرد و در کنار آن از او تریلر، تصاویر و اطلاعاتی نیز منتشر کرد. بدون شک نام این کشتی‌گیر جدید برای علاقه مندان و طرفداران سری بازیهای Street Fighter 2 ،Street Fighter Alpha 2 ،Street Fighter Alpha 3 و Street Fighter 4 نا آشنا نیست؛ درست حدس زده‌اید او کسی نیست جز Zangief. یک کارکتر فوق قوی و سنگین وزن که مطمئنا برای بسیاری یک حریف قدرتمند محسوب می‌شود .
در این بازی، توانایی‌های او یعنی V-Skill و V-Trigger به‌ترتیب با نام‌های Iron Muscle و Cyclone Lariat ذخیره شده است. با حرکت Iron Muscle، شخصیت ما یعنی Zangief می‌تواند یک حمله بسیار سخت بکند که با ترک زمین، اجازه بازیابی قدرتش را به او میدهد. با کمک حرکت Cyclone Lariat نیز او می‌تواند بسیار سریع با چرخشی مانند باد، به دشمنش ضربه‌ای وارد کند که او را به محدودیت‌هایش نزدیک خواهد کرد . البته پایه فنون مبارزات او از ورزش کشتی کج گرفته شده و در واقع او یک کشتی گیر است .

در اینجا می‌توانید اطلاعات بیشتری نیز درباره حرکات این شخصیت به‌دست آورید. لازم به ذکر است که شخصیت‌های معرفی نشده دیگری نیز هستند که مطمئنا بسیاری از طرفداران انتظارشان را می‎کشند؛ ما نیز قول می‌دهیم، شما را از کوچکترین خبر درباره این شخصیت‌ها غافل نگذاریم . برای مشاهده تصاویر با عصربازی همراه باشید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا