ارتباط با ما

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain پرفروش ترین بازی هفته استیم

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain پرفروش ترین بازی هفته استیم

 

steam-family-sharing

 

اخیرا آمار رسمی فروش بازی‌ها در شبکه‌ی استیم منتشر شده است. این آمار نشان دهنده ۱۰ بازی پر فروش در شبکه‌‌ی استیم می‌باشد. همچنین این لیست آمار را از تاریخ ۲۳ تا ۲۹ اوت نشان می‌دهد. بر اساس این لیست، عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در جایگاه نخست قرار گرفته است. نکته‌ی جالب اینجاست که این بازی هنوز عرضه نشده است. برای مشاهده کامل پر فروش ترین بازی‌ها در شبکه‌ی استیم، با عصربازی در ادامه‌ی مطلب همراه باشید .

بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain به دنبال موفقیت های دیگرش توانسته است که قبل از عرضه رسمی خود، پر فروش ترین بازی استیم در هفته‌ی گذشته شود. در واقع پیش‌خرید های زیاد بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain باعث دستیابی این بازی به رتبه‌ی نخست پر فروش‌ترین بازی‌های هفته در استیم شده است. این آمار خیره کننده Metal Gear Solid V: The Phantom Pain پس از عرضه شدن بازی هم می‌تواند ادامه داشته باشد. همچنین این بازی به احتمال زیاد در هفته‌ی عرضه خود می‌تواند پر فروش‌ترین بازی ژاپن و انگلستان نیز بشود .

پس از Metal Gear Solid V: The Phantom Pain، بازی Counter-Strike: Global Offensive در مکان دوم قرار گرفته است. در رتبه‌ی بعدی به ترتیب بازی های Rocket League، Grand Theft Auto V و Ark: Survival Evolved قرار دارند .

Steam Controller هم با وجود پیش‌‎خرید های زیاد توانسته است در جایگاه ۱۰ قرار گیرد .

 

شما می‌توانید در پایین لیست ۱۰ محصول پرفروش هفته‌ی گذشته استیم را مشاهده کنید :

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Counter-Strike: Global Offensive
Rocket League
Grand Theft Auto V
Ark: Survival Evolved
Pillars of Eternity
H1Z1
Payday 2
Call of Duty: Black of Ops III
Steam Controller

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا