ارتباط با ما

ایران در یک قدمی قهرمانی در جام جهانی ورزش‌های الکترونیک

[review]

مرحله نهایی لیگ بازی‌های رایانه‌ای کشور از امروز 14 شهریور در برج میلاد تهران آغاز شد و 18 شهریور، نمایندگان ایران در جام جهانی ورزش‌های الکترونیک ESWC 2015 که قرار است آبان ماه سال جاری در شهر پاریس برگزار شود مشخص می‌شوند تا مدافع عنوان قهرمانی ایران در این مسابقات باشند .
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای پس از 4 ماه رقابت حساس و فشرده بین بازیکنان بازی‌های رایانه‌ای کشور در دو مرحله قبلی که در اردیبهشت و شهریورماه برگزار شد، این لیک به مرحله نهایی رسید و چهارشنبه 18 شهریور نمایندگان ایران در جام جهانی ورزش‌های الکترونیک مشخص خواهند شد .
لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران که در سال جاری نخستین دوره آن به میزبانی برج میلاد تهران و همکاری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در حال برگزاری است بزرگ‌ترین رویداد بازی‌های رایانه‌ای در کشور است که توسط مکعب به‌عنوان نماینده جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای در کشورمان طرح‌ریزی شده و در حال اجراست و در انتهای لیگ نفرات برتر به عنوان تیم ایران راهی مسابقات جام جهانی ورزش‌های الکترونیک 2015 در شهر پاریس خواهند شد .
لازم به یادآوری است که تیم ایران در سال گذشته در رشته FIFA15 موفق شد عنوان قهرمانی جهان را از آن خود کند .
ثبت نام در این مسابقات محدودیت سنی ندارد و کسانی که علاقه‌مند به شرکت در این مسابقات هستند می‌توانند به سایت www.cgame.ir مراجعه کنند .

 

[highlight bgcolor=”#db7abb”]درصد پیروزی ایران در مسابقات [/highlight]

 

[graphs height=”پیش بینی عصربازی” strips=”true”]
[graph title=”” score=”88″ color=”#06a332″]
[/graphs]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا